Profesyonel Ayak ve Tırnak Bakımı
Antalya’da Profesyonel Hizmet

  • Profesyonel Ekip,
  • Antalya’nın En Gözde Konumunda Hizmet,
  • Güzellik, estetik ve saç ekimi hizmetleri

Bu hizmet ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız yandaki formu doldurun. Sizi hemen arayalım.

Sizi Arayalım:

""
1
Adınız ve SoyadınızAdınız ve Soyadınız
Telefon NumaranızTelefon Numaranız
Previous
Next

antalya-ayak-ve-tirnak-bakimi

Antalya Ayak ve Tırnak Bakımı

Antalya Ayak ve tırnak bakımı uygulamaları medikal anlamda normal bakımlardan farklı olup tamamen sterilize ortamda profesyonel kişiler tarafından tıbbi yöntemlerle uygulandığında dolaşım ve sinir sisteminin sağlığının korunmasında önemli rol oynuyor. Diyabetik ayak ve tırnak bakımları, nasırların giderilmesi ve bakımı, deforme olmuş, mantarlı tırnak bakımı, çatlak topuk, terleyen ve kokuya maruz kalan ayak bakımları ile bu problemlere çözüm bulunmaktadır.

Ayaklar vücudumuzun tüm yükünü taşıyan, yürümemizi sağlayan ve gün içerisinde bir çok nesneyle temasa, kapalı ayakkabıya maruz kalan, vücudumuzda ki bir çok organımızın sinir uçlarının olduğu en önemli biyolojik yapımızdan biridir. Özellikle basma problemi olan ayaklar, düztaban veya kavisli ayaklar gibi, uzun süre ayakta ve kapalı ayakkabıya maruz kalan kişiler, diyabetliler ayak problemlerini başlıca yaşayan kişilerdir. Ayak ve tırnak bakımlarını düzenli yaptırmaları gerekir. Yapılan bu problemlere yönelik uygulamalarda sterilizasyon ve hijyen büyük önem taşımaktadır. Bunları sağlayan ve bakımlar için gerekli cihaz ve uçlarını barındıran yerler tercih edilmelidir.

Medikal ayak ve tırnak bakımı steril, acısız ve ağrısız yöntemlerle yapılır. Klasik manikür pedikür işlemlerinde kullanılan kesici ekipmanlarla değil özel freze uçlarla tedaviler yapılmaktadır.

Ayak ve Tırnak Bakımı Fiyatları

Fiyatlar kişinin ihtiyaç duyduğu bakımın planlanması sonucu uygulanacak işlemlerden sonra netleşeceği için merkezimizde belirlenmektedir.Bu bağlamda sizlerle görüşmek ve detaylı bilgilendirmeyi yapmak için merkezimize davet ediyoruz.

Ayak ve Tırnak Bakımı Detayları

Siz ne kadar şık olursanız olun, şekilsiz ve bakımsız tırnaklarınız dikkat çekerse tüm büyü bozulacaktır. Tırnaklar; ne çok yumuşak ne de çok sert olmamalıdır. Hafif sert bir yapıya sahip olmalıdır. Kuruluk ve sertlik arttığında, tırnak üzerinde kırılmalar ve yarılmalar meydana gelir. Eğer tırnaklarınız kolay kırılıyorsa ve şekil vermekte zorlanıyorsanız mutlaka güzellik merkezimiz ile irtibata geçin.