MICROBLADING
Antalya’da Profesyonel Hizmet

  • Profesyonel Ekip,
  • Antalya’nın En Gözde Konumunda Hizmet,
  • Güzellik, estetik ve saç ekimi hizmetleri

Bu hizmet ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız yandaki formu doldurun. Sizi hemen arayalım.

Sizi Arayalım:

""
1
Adınız ve SoyadınızAdınız ve Soyadınız
Telefon NumaranızTelefon Numaranız
Previous
Next

antalya mikroblading

ANTALYA MICROBLADING

Microblading 3D Kıl Tekniği Kaş Uygulaması, kaşların gerekli görülen yerlerine ince kıl çizimleri yaparak organik boyalarla doğal bir kaş illüzyonu oluşturmaktır. Kaş yapımında yüksek doğallıkta manüel olarak uygulanan bu işlem de vücut için üretilmiş özel pigmentasyonlar kişiye özel steril tek kullanımlık iğneler ile derinin altına uygulanır.

Kıl tekniği kaş uygulaması Microblading günlük yaşantının içerisinde kaşlarından memnun olmayarak her gün boyama ve doldurma gibi eğilimlere giren kişiler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Kaş yüzün ifadesinde oldukça büyük önem taşır bu yüzden Microblading uygulamasında ilk başta yüzün altın oranına göre kaşların ölçülmesi ve şeklin bulunup kaşlara çizilmesi ile işlem başlar. Bu yüzde ki ifadenin doğal ve doğru olması için kaşın başlangıç ve bitiş noktasının, kavis ve ölçüsünün en doğru şekilde belirlenmesini sağlar. Sterilizasyon ve topikal anestezi işleminin ardından Microblading uygulamasına başlanır. Ağrı ve acı uygulanan geçici, yüzeysel anestezi sayesinde minimum seviyededir. Genellikle iki seans olarak yapılan Antalya Microblading kalıcı ve doğru renk tonunda olması açısından kişinin cildinin nem oranı ile orantılı olarak tekrar rötuş gerektiren bir işlemdir.

Dövme ile birbirine karıştırılan kıl tekniği kaş uygulamasında dövmeden ayrılan en önemli kısmı Microblading’de pigment derinin sadece 1 kat altına uygulanırken, dövme de pigment derinin 3 kat altına uygulanır. Kaş konturu işlemi yarı kalıcı bir uygulamadır yani zaman içerisinde hücrelerin etkisi ile kullanılan pigmentasyonlar kaybolmaktadır. Ortalama 1 sene kalıcılık gösterebilen Antalya Microblading kişinin cilt yapısına göre değişkenlik gösterebilir.

Mikroblading Fiyatları

Mikroblading işlemleri ile ilgili fiyatlar kişinin ihtiyaç duyduğu bakımın planlanması sonucu uygulanacak işlemlerden sonra netleşeceği için merkezimizde belirlenmektedir.Bu bağlamda sizlerle görüşmek ve detaylı bilgilendirmeyi yapmak için merkezimize davet ediyoruz.