DERMAPEN
Antalya’da Profesyonel Hizmet

  • Profesyonel Ekip,
  • Antalya’nın En Gözde Konumunda Hizmet,
  • Güzellik, estetik ve saç ekimi hizmetleri

Bu hizmet ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız yandaki formu doldurun. Sizi hemen arayalım.

Sizi Arayalım:

""
1
Adınız ve SoyadınızAdınız ve Soyadınız
Telefon NumaranızTelefon Numaranız
Previous
Next

DERMAPEN

Dermapen uygulaması cildi tahriş etmeden, soymadan cilt gençleşmesine destek vermek ve iyileştirici solüsyonların cilde nüfuzunu artırmak için birçok mikro iğnenin mikro boyutta epidermal hasarla cilde aktarılması işlemidir. Ciltte güvenilir bir şekilde deri altına uygulanan iğneleme işlemi, kişinin sosyal hayatını etkilemeyecek mikro iğneler, uygulanan ürünlerin dağılım ve nüfuzunu artırmak için geliştirilmiş katı veya boş ultra ince kanül mikro iğnelerdir. Kişiye özel başlıklar kullanılarak uygulanan bu işlem 90 derecelik açı ile otomatik titreşimli mikro iğnelerin ciltte açtığı kanallarla serum ve vitamin takviyesinin cildi uyarmasını sağlar.

Dermapen işlemi saç dökülmelerinin engellenmesi, yüzdeki sivilce izlerinin giderilmesi, gözeneklerin sıkılaştırılması, cilt sıkılaştırma, vücutta çatlak tedavileri, yanık ve yara izlerinin belirginliğinin azaltılması, kırışık ve çizgilerin açılması gibi dermatolojik tedavi gerektiren sorunlarda uygulanmaktadır. Uygulanacak seans sayısı ciltteki problemin büyüklüğüne göre değişmektedir. Doku kaybı gerçekleşen bölgelerde kollajen dokunun aktive edilip hyaluronik asit ve elastin yapımı tetiklenerek hızlı bir onarım işlemi gerçekleştirilir.

Soyma işlemi yapılmadığından tahriş ve yanık oluşturmadan iğneleme işlemi ile derinin alt tabakasına uygulanan solüsyonlarla cildin uyarılıp yenilenmesini sağlıyor. Dermapen tedavisi sonrası geçici olarak oluşan kızarıklık ve iyileşmeyi hızlandırıcı doku üretimi için onarıcı kremler kullanılmalıdır. İşlemin en önemli noktaları, üst tabaka hasar görmediği için yaz aylarında da uygulanabiliyor olması, işlem öncesi sürülen lokal anestezik kremlerle işlem sırasında ağrı veya acı hissedilmemesi, elde edilen sonucun kalıcı olması ve tüm cilt tiplerine uygulanabiliyor olmasıdır.